HaberlerGreen Cardİnsanlar

Remzi Güvenç Kulen kimdir? Avukat Remzi Güvenç Kulen biyografisi nedir? Remzi Güvenç Kulen Amerika vize ve vatandaşlık!

Kulen Hukuk Bürosu, 50 ABD eyaletinin tamamında göçmenlik ve vatandaşlık hukuku alanlarında hizmet vermekte ve müvekkillerinin ihtiyaçlarına en uygun göçmenlik stratejilerini belirleyerek en ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz arasında Amerika Birleşik Devletleri’ne yatırım yapan bireyler veya şirketler, profesyonel çalışanlar ve yeşil kart ve vatandaşlık başvurusunda bulunmak isteyenler bulunmaktadır.

REMZİ GÜVENÇ KULEN KİMDİR?

Remzi, ülke genelinde göçmenlik konularında binlerce bireysel ve kurumsal müşteriyi temsil etmiştir. Göçmen olmayan çalışma vizeleri, istihdam ve aile temelli daimi ikamet için başvuruları içeren davalarda aktif olarak yer almaktadır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde yabancı yatırımları yapılandırmak ve yatırımcılar ve kilit personel için çalışma vizesi/yeşil kart almakla ilgileniyor.

EB-1 Üstün Yetenek Dilekçesi ve EB-2 Ulusal Menfaat Feragat Dilekçesi başarıyla onaylandı. Ayrıca müşterilerini EB-5 Yeşil Kart Yatırım Programı aracılığıyla daimi oturma izni alma konusunda temsil eder. Güçlü bir sosyal medya varlığına sahip olan Remzi, göçmenlik yasasındaki gelişmeler hakkında sürekli içerik üretiyor. Aynı zamanda bir Türkçe blog sahibidir. 2004 yılından bu yana Amerikan Göçmenlik Hukukçuları Derneği (AILA) üyesidir.

Düzenli olarak SelectUSA Yatırım Zirvelerine katılmaktadır. Remzi, lisans derecesini 1998 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden almış ve 2000 yılında Tulane Hukuk Fakültesi’ndeki LLM programından en iyi derece ile mezun olmuştur. Remzi 2001 yılından beri New York barolarına kayıtlı. Evli ve iki kızı var. Seyahat etmeyi, futbol oynamayı ve masa tenisi oynamayı sever.

5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu