/

Dolunay İkizler Burcunda

1 min read

Mesaj: Yeniden başlamak sadece senin elinde; hayatını kontrol etmeden yola koyulanlar sadece bu ayı yaşar. Değişenler, 6 ay sonrasının fragmanını yaşayacaktır.

İkizler Burcu Temaları: Merkür İkizler’de yöneticidir. Olumlu ya da olumsuz her ne varsa hepsini ortaya çıkarır. Düşünceler çok sık değişime uğrayabilir; bu da karşı tarafın kişiyi dengesiz olarak algılamasına ve yüzeysel olarak görmesine neden olabilir. Bu konumdaki Merkür, ticari satış, pazarlama, nakliyat, yazarlık, habercilik, iletişim (yazılı veya sözlü anlaşmalar gibi) konularında beceriklilik getirebilir.

Olumsuz Etkiler:

  • Aldanma, kandırılma
  • Halsizlik, yorgunluk, kemik rahatsızlıkları
  • Değişim yapmakta zorlanmalar
  • Karmaşık ilişkiler
  • Gündemlerde yer edebilir

Yükselen Burçlara olan etkisi:

  • Yeni ay etkisi ve ritüeli

Koç: İş ve kariyer planlarınızı biraz ertelemeniz, daha temkinli adımlar atmanız gerekebilir.

Boğa: Artık size dayatılan kuralları kırmanın zamanı geldi, geçiyor bile.

İkizler: Koşulları bu ara çok zorlamayın. Sakin olmaya özen gösterin.

Yengeç: Kişisel ilişkilerinizde artık çok yoruldunuz. Biraz daha verici olmak yerine, akışta kalmak iyi olacaktır.

Aslan: İş, koşturma derken yoruldunuz. Bu ara sadece sevdiğiniz şeyleri yapmaya özen göstermeniz, motivasyonunuzu artıracaktır.

Başak: Sizi yoranlara karşı kendinizi net bir şekilde ifade etmelisiniz, sınırlarınızı çizmelisiniz.

Terazi: Sorumluluklar sizi bu dönem sıkmış, yormuş olabilir. Dengede kalıp kendinize odaklanmanız iyi gelecektir.

Akrep: İşleri yoluna koyacağım diye kendinizi hırpalamak yerine, biraz kendinize vakit ayırmanız kriz yaratmanızı engelleyecektir.

Yay: Bu hafta parasal konulardan biraz uzaklaşıp, ruhunuzun estiği yerde olmak size iyi gelecektir. Yeni ay gelecek kararlarınızı daha çok netleştirecek.

Oğlak: Sorumluluklarınızda kendinizi yorgun hissetmekte haklısınız. Destek isteyebilir ya da biraz dinlenmeye geçmek ruhunuza iyi gelecektir.

Kova: Sırtınızdaki yükü atıp kendi isteklerinize odaklanmanız gerekiyor. Unutmayın ki her koyun kendi bacağından asılır.

Balık: İçinizdeki enerjiyi başkalarına harcamak yerine, kendinize harcamanız geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacaktır. “Harcamazsan harcanmazsın.”

Enerjiniz daim olsun, şifanız bol olsun.

Gamze Hamuloğlu

5/5 - (1 vote)

Gamze Hamuluoğlu

İstanbul Bakırköy 1985 yılında Doğdum. İstanbul Bahçelievler de ilkokul ve ortaokuldan mezun oldum ve Zeytinburnu İMKB meslek lisesi grafik tasarım bölümünden mezun olup bir çok iş ve mesleki yönden çalışıp online eğitimlerde kendi mesleğim dışında eğitimler yer alıp uluslararası sertifikalarım bulunmaktadır.

Bioenerji, Astroloji, karma , bilinçaltı , psikoloji gibi eğitimleri hayatıma dahil ederek değişim dönüşüm döngümde yolumu keşfettim.
Astrolog Rezzan kirazdan eğitim alarak profesyonel astrolog kariyerime 7 yıldır devam etmekteyim.

2021 yılında Benden sonra, 2023 yılında Evrenin şifası kitabımı tüm Gelirlerini sokak hayvanlarına yardım amaçlı çıkardım.

2020-2022 Yılları arasında Karma Astrolog olarak, Mekan Enerjisi, Bilinçaltı Eksik elementine göre Doğal taş vb konuları sundum.

Kanal D Özlem yıldız
Beyaz Tv Ebru Destan
inci sözcük ayrıca yerel kanallarında Röportaj programlarda yer aldım.

Astroloji Benim hayatımda değişim döngümde karşıma çıkan gerçeklerimle dönüşmeme sebep olan ilim oldu. Kendimi , yolumu hayatımda yapmam gerekenleri öğrenmeme ve bu dalda yürümem gerektiğini gösterdi.

Astrolojiyi seviyorum insanlara fayda sağlamak ,farkındalık yaratmak, ve onlara bilgilerimle bütünümü oluşturmak yolumu anlamlı kılan Yegane Temelimdir.

Kalbine inanan şifalanmayı niyet eden herkesle yollarımızın kesileceğine inanıyor ve güveniyorum .

Hiç bir şey tesadüf değildir

Sevgi Saygılarımla

Haber Oku
Tidings Globe