ABD ve NATO Üslerine Yapılan Saldırı Türkiye'ye Zarar Vermektedir
ABD ve NATO Üslerine Yapılan Saldırı Türkiye'ye Zarar Vermektedir
//

ABD ve NATO Üslerine Yapılan Saldırı Çok Büyük Yanlıştır!

1 min read

Türkiye’de Gazze’de yaşananlara tepkili olan halkın ABD üslerine ve NATO birimlerine yönelen öfkesi büyük bir yanlışa sebep olmaktadır. ABD ile Türkiye önemli bir tarihi müttefiktir.

İsrail NATO üyesi değildir. Türkiye’deki NATO üslerine saldırmanın bir manası yok. Bunu yapanlar vatana ihanet etmektedir. Türk devleti ve ordusu NATO’nun en önemli parçasıdır.

Kalabalık içindeki sabotajcılara ve İran için çalışanlara dikkat edin. Türkiye’yi Ortadoğu ülkelerinin düştüğü bataklığa sürüklemek isteyenlere fırsat vermeyin.

Bu yapılanların Gazze’ye bir faydası olmadığı gibi Türkiye’ye de çok büyük zararları olacaktır.

5/5 - (5 votes)

Umut Güner

İstanbul doğumludur. Tarih ve Felsefe eğitimi aldıktan sonra Kocaeli Üniversitesi’nde tarih alanında yüksek lisansını tamamladı. Tez konusu olarak iktidar kavramını çalıştı. Şu an iktidar, siyaset felsefesi ve politik kuramlar alanında ihtisas çalışmaları yürütüyor. Birincil çalışma alanı Amerika Birleşik Devletleri tarihi, siyasi ve sosyal kurumlarıdır. Yayınlanmış üç kitabı vardır. Aynı zamanda uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makaleleri de bulunmaktadır. Amerika Gazetesi kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni.

Haber Oku
Tidings Globe